اطلاع رسانی شماره 1

اطلاع رسانی شماره 1

اطلاع رسانی شماره 1

مدیران و کارکنان شرکت تامین آتیه میدکو از ابتدای تاسیس تا کنون تمام تلاش خود را در جهت صیانت از سرمایه های کارکنان خدوم هلدینگ میدکو که سهامداران شرکت هستند صرف نموده و به یاری خداوند متعال علاوه بر ایجاد اشتغال، تولید محصولات و ارائه خدمات به خانواده بزرگ میدکو، سود مناسبی نیز از این طریق عاید سهامداران شده است، هر چند تا کنون فعالیت های شرکت در حال راه اندازی و در ابتدای راه بوده است و اکنون شروع زمان بهره برداری از فعالیتها و سوددهی بیشتر می باشد.

بنا به ضرورت اطلاع رسانی در این خصوص، بر آن شدیم تا آمار، مشخصات و فعالیتهای تامیدکو را در قالب اطلاعیه هایی به نظر سهامداران محترم از طریق سایت شرکت، شبکه های اجتماعی و دیگر ابزارهای در اختیار برسانیم. این اطلاعیه ها به صورت هفتگی خواهد بود و هر هفته در خصوص یک موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

اولین اطلاعیه که امروز مورخ 1400/02/01 ارسال می شود در خصوص ساختار کلی فعالیتهای تامیدکو است که شامل 3 شرکت فعال و 1 شرکت در حال تاسیس، 1 مجتمع صنعتی با 4 کارخانه فعال و 1 کارخانه در حال تاسیس، 1 معدن در استان خراسان جنوبی، 5 پروژه فعال در حوزه ICT و 4 طرح در دست بررسی به شرح تصویر زیر می باشد.

مشاهده همه اخبار