آغاز فعالیت باجه بیمه تامیدکو در شهر زرند

 

جناب آقای دکتر معروفخانی مدیر عامل محترم شرکت تأمین آتیه میدکو روز سه شنبه 8 مرداد 1398 از باجه بیمه تامیدکو در شهر زرند بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید که جناب آقای هنرخواه مدیر عامل محترم شرکت کارگزاری بیمه تأمین آینده خاورمیانه نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت پورتفوی بیمه هلدینگ میدکو ارائه نمودند و علت اصلی آغاز فعالیت این باجه را ارائه خدمات بیمه ای مطلوب به کارکنان شرکت فولاد زرند ایرانیان عنوان کردند.

در طی این برنامه جناب آقای دکتر معروفخانی ضمن ابراز تشکر از زحمات صورت گرفته توسط همکاران محترم شرکت کارگزاری بیمه تأمین آینده خاورمیانه، فرمودند:

با توجه به اینکه با تأسیس شرکت کارگزاری بیمه تأمین آینده خاورمیانه، ارائه خدمات بیمه ای به هلدینگ میدکو نسبت به گذشته بهبود قابل توجهی داشته و ارائه خدمات مشاوره بیمه به شرکتها منجر به بهبود صدور بیمه نامه ها و اخذ خسارتهای احتمالی گردیده است و از سوی دیگر تلاشهای بسیاری در جهت رفع مشکلات بیمه های تکمیلی کارکنان با شرکت کمک رسان ایران صورت پذیرفته، شرکت کارگزاری بیمه تأمین آینده خاورمیانه با همکاری بیمه پاسارگاد نسبت به تأسیس باجه اقدام نموده است. اولین باجه تامیدکو در شهر کرمان و دومین باجه آن که از ابتدای مرداد ماه جاری فعالیت خود را آغاز کرده است باجه تامیدکو زرند می باشد. امید است این اقدامات در جهت بهبود عملکرد شرکت بیمه و رضایت بیشتر کارکنان و مدیران شرکت های گروه میدکو باشد و با ارائه خدمات با کیفیت، سهم مناسبی از بازار بیمه شهرستان زرند را نیز بدست آورد.

 

مشاهده همه اخبار
فارسی