پیام مدیر عامل

پیام مدیرعامل به مناسبت آغاز سال 1398

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

 یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن ایام میلاد مبارک امیرالمؤمنین امام علی (ع) و همچنین بهار طبیعت و عید نوروز را به شما همکارعزیزم در شرکت تأمین آتیه و شرکتها و کارخانجات تابعه و همچنین هلدینگ میدکو و تمامی شرکتهای تابعه و وابسته  تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم سال جدید، همراه با سلامتی و سربلندی برای شما و خانواده گرامیتان باشد.

 سال  1397 برای شرکت تأمین آتیه میدکو سال سخت و طاقت فرسایی بود و خدا را شاکرم که علیرغم دشواریها و شرایط نامناسب اقتصادی کشور، شرکت تأمین آتیه میدکو به لطف الهی توانست ضمن افتتاح و بهره برداری از سه کارخانه تولید گلوله های فولادی با ظرفیت سالانه 15 هزار تن، کارخانه تولید پودر میکرونیزه بنتونیت با ظرفیت سالانه 100 هزار تن و کارخانه تولید پوشاک صنعتی با ظرفیت سالانه 80 هزار دست انواع پوشاک، نسبت به تولید محصولات و سودآوری مناسب این کارخانجات اقدام نماید. همچنین علیرغم کمبود نقدینگی فراگیر در واحدهای صنعتی کشور، عملیات احداث کارخانه آشپزخانه صنعتی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. ارائه چندین محصول نوآورانه در حوزه IT و پیشرفت مطلوب پروژه های کشاورزی درمناطق مناسبی از کشور، در کنار رشد قابل توجه عملیات دو شرکت تابعه، نوید تبدیل شدن شرکت به یک هلدینگ موفق چند رشته ای را می دهد که طی سه سال گذشته برنامه ریزی مناسبی برای عملیاتی کردن این نگاه استراتژیک انجام شده بود. از سوی دیگر پرداخت سود سهام سال 96 به همکاران عزیز و افزایش سرمایه بیش از 100 درصدی شرکت در پایان سال 97 ، همه ما را مصمم نمود که این مسیر دشوار و پرنشیب و فراز را با جدیت تمام پیش برده و در خلق ثروت برای سهامداران عزیز که همکارانمان در میدکو هستند تلاش کنیم.

 امیدوارم در سال 1398 که از سوی مقام معظم رهبری، سال رونق تولید نامگذاری شده است، با توکل به خداوند متعال و استعانت از اهل بیت علیهم السلام و تلاش بی وقفه بتوانیم از تمامی ظرفیتهای مادی و معنوی شرکت در راستای پیشبرد برنامه ها استفاده نماییم و همچون گذشته از مساعدت، همفکری و همراهی شما عزیزان بعنوان سرمایه اصلی این کسب و کار بهره مند شویم.

والسّلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 مجید معروفخانی