کارخانه پوشاک صنعتی تامیدکو

پوشاک تامیدکو

53 - Copy

با انجام طراحی مناسب، تأمین پارچه مطلوب و انتخاب دستگاه‌های پیشرفته و کامپیوتری در تولید البسه، ضمن بالا بردن کیفیت دوخت در تولید پوشاک اداری و صنعتی در حد انبوه، با حذف واسطه ­ها، کاهش هزینه­ ها و حمایت از تولید داخلی، نسبت به تولید انواع البسه اداری و صنعتی اقدام نموده است.

تامید کو اقدام به راه‌اندازی بخش طراحی البسه تخصصی سازمانی نموده که متناسب با هر سازمان و شغل، لباس اداری و یا صنعتی را طراحی می‌نماید.

با توجه به اهمیت سایز لباس، در بخش سایز گیری اقدام به تهیه سایز فردبه‌فرد کارکنان می‌نماید تا هر فرد لباسی متناسب با اندام فردی خود دریافت نماید.

علاوه بر این دوخت صنعتی با استاندارد جهانی این اطمینان را می‌دهد تا کیفیت مناسبی از محصول جهت تأمین لباس اداری و صنعتی ارائه گردد.

01

 

 پوشاک صنعتی

از آنجایی‌که لباس کار در سلامت کارکنان حائز اهمیت فراوانی هست لذا در تأمین مواد اولیه تلاش بر این است که مهم‌ترین قسمت تولید که تهیه پارچه هست از بهترین و باکیفیت‌ترین نوع انتخاب شود چراکه برای شرکت­های صنعتی مناطق گرمسیر که کارکنان بیشتر در معرض تابش نور خورشید و رطوبت هوا قرار می­گیرند و یا شرکت­هایی که تماس با مواد شیمیایی دارند، از پارچه­ های با درصد بالایی از پنبه استفاده می­شود.

انواع پوشاک صنعتی تامید کو عبارت‌اند از :

>کاپشن شلوار عملیاتی

>تی­شرت کار

>لباس تعمیرکار

>اورکت مردانه

 

02

پوشاک اداری

تامید کو طراحی و تولید پوشاک اداری را در مدل‌های موجود و نیز باقابلیت طراحی و مدل‌سازی، طبق نظر سازمان‌ها و شرکت‌ها، باکیفیت مطلوب و قیمت مناسب، به همراه خدمات پس از فروش و تضمین کالاهای فروخته‌شده، در دستور کار خود قرار داده است. بدیهی است پارچه­ ای انتخاب‌شده جهت تولید از بهترین و باکیفیت‌ترین نام‌های موجود در بازار تهیه و با بهترین شرایط تولید و ماشین ­آلات دوزندگی تولید می­شوند.

انواع پوشاک اداری تامید کو عبارت‌اند از :

>پیراهن کتان­

>پیراهن ساده

>پیراهن فرم

>شلوار فرم اداری

>کت‌وشلوار

>مانتو و شلوار

>مقنعه اداری

>اورکت

  03

کارخانه پوشاک صنعتی تامیدکو

کیفیت و فرایند تولید:

در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و تأکید بر تولید کالای ایرانی و اهمیت سلامت کارکنان در جهت تأمین البسه کارکنان طبق تحقیقات به‌عمل‌آمده با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه جهت عدم حساسیت برای پوست و بدن و راحتی در پوشش در حین کار، متقال خام پارچه با درصد بالایی از مواد اولیه از جنس پنبه از معتبرترین کارخانه­های ایرانی تهیه و تحت نظارت مستقیم این شرکت با فرمول موردنظر رنگ­آمیزی می­گردد و سپس برای فرایند دوخت با دستگاه‌های تمام‌اتومات و به‌روز ارسال می­گردد، همچنین جهت اطمینان از ثبات رنگ و عدم‌تغییر در سایز البسه مراحل شستشو با استاندارد مناسب انجام می­شود.

نکاتی برای نگهداری و شستشوی البسه

جهت عدم حساسیت لباس‌ها برای پوست و بدن و راحتی در پوشش، درصد بالایی از مواد اولیه تهیه پارچه­ ها از جنس پنبه هست بنابراین مهم‌ترین نقش در حفظ کیفیت و درنتیجه افزایش طول عمر و استفاده بهینه از آن، رعایت شرایط استاندارد شستشو و نگهداری است. خواهشمند است برای شستشوی مناسب لباس‌ها و جلوگیری از آب رفتن، تغییر حالت و تغییر رنگ به نکات زیر توجه نمایید.

>در هنگام شستشو ابتدا لباس‌ها را برحسب جنس و رنگ طبقه­ بندی نمایید و هرگز آن‌ها را باهم مخلوط نکنید.

>برای حفظ رنگ لباس‌ها حتماً قبل از شستشو آن را پشت‌ورو کنید.

>قبل از قرار دادن لباس‌ها داخل ماشین لباسشویی زیپ و دکمه­ های آن را ببندید.

>هنگام تنظیم درجه ماشین لباسشویى با توجه به جنس کتان در دمای ۳۰ درجه و نه بیشتر شستشو نمایید.

>برای خشک شدن لباس‌های کتان توصیه می‌شود که این لباس‌ها را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

>به‌ هیچ‌عنوان جهت شستشوی لباس‌ها به‌صورت دستی و ماشینی از پودرهای آنزیم دار و مایع سفید کننده استفاده نکنید.

>لباس‌ها را کمی مرطوب از ماشین لباسشویی بردارید.

>بهتر است جهت جلوگیری از برق افتادگی در اثر اتوکشی، پارچه مرطوب روی لباس قرار داده شود.

>از اتو کردن البسه استفاده‌شده و شسته‌ نشده جداً خود‌داری کنید، زیرا ضمن برق افتادگی، از کیفیت پارچه کاسته خواهد شد.

04

 

****کلیپ کوتاهی از البسه تامیدکو****